DetailWash – mobilní ruční mytí

Tohle nebude obyčejné ruční umytí auta. Tohle bude zážitek! Pro váš vůz – abyste se vy při jízdě cítili jak se patří!

Máme pro vás mobilní detailing všech značek a typů vozů, s kompletním servisem až na váš dvůr, do vaší garáže nebo klidně k vám do zaměstnání. Překážky neznáme. Potrpíme si na výzvy a vycídíme každý mikromilimetr vašeho automobilu ne podle vašich představ, ale podle vašich snů!

Svěřte nám auto potřísněné pryskyřicí, znečištěné polepem, asfaltem, poznačené žvýkačkami, od kufru až po kola zanesené pískem, chlupy a nečistotami od zvířat nebo kávy. Škrábance, silně přilnavé nečistoty a jiné defekty odstraníme s profesionální kosmetickou výbavou i mnohaletou zkušeností. Pečlivé ošetření poskytneme nejrůznějším materiálům použitým ve vašem vozidle a pro každý máme speciální prosředky i postupy. Nic nezůstane náhodě!

Pravidelně zajišťujeme ke spokojenosti auta pro vozové parky, firemní vozy s nejnáročnějšími požadavky i karavany či obytné vozy. Vaše automobily připravíme na prodej, k reprezentaci i zrenovujeme pro další náročné použití či půjčení. S námi bude váš vůz připraven pro jakékoliv účely, a to za individuálně zohledněné ceny dle náročnosti požadavků a počtu vozů.

Váš automobil zaopatříme k dokonalosti také z vnějšku. Vyčistíme a obnovíme skvělý vzhled zašlého laku i světel a dopřejeme vašemu vozu profesionální péči i na povrchu. Vsaďte na odborné postupy při rozleštění škrábanců, odřenin a ošetření známek po oxidaci. Leštění, renovace a ochrana v rukou našich profesionálních detailistů povedou k očividnému lesku a váš vůz prokoukne. Poskytujeme nejmodernější postupy. Zkuste změnu a přesvědčte se na vlastní oči, že nepotřebujete čas, speciální prostory ani jakékoliv úsilí k profesionální a trvanlivé péči o váš vůz. DetailWash: Jednoduše do detailu.